Meme Sağlığı Merkezlerimiz

Acıbadem Maslak Hastanesi

Tıbbın tüm dallarında hizmet veren Acıbadem Maslak Hastanesi’nde, meme kanserinin tanı ve tedavisi için multidisipliner yaklaşım ve teknolojik altyapı ile hizmet sunuluyor. Merkez, 3 Boyutlu Tomosentezli Dijital Mamografi, 4 Boyutlu Meme Ultrasonografi, meme MR ve meme biyopsi gibi cihazları bünyesinde bulunduruyor.


Tel: (212) 304 41 91
Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Sağlık Grubu’nun ilk hastanesi olan ve 1991 yılında kurulan Acıbadem Kadıköy, 1998 yılından itibaren yenilendi. Acıbadem Kadıköy Hastanesi, meme kanserinin tanı ve tedavisinde kullanılan 4 Boyutlu Meme Ultrasonografi ve 3 Boyutlu Tomosentez Özellikli Mamografi cihazlarını bünyesinde bulunduruyor.


Tel: (216) 544 44 44
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Nörolojik bilimler ve onkoloji branşlarında çalışmalarını yoğunlaştıran Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, 2004 yılında hizmete açıldı. Hastane, meme kanserinin tanı ve tedavisinde Radyasyon Onkolojisi birimi ve diğer tıbbı bölümlerin katılımıyla multidisipliner yaklaşımla hizmet sunuyor.Tel: (216) 571 44 44
Acıbadem International Hastanesi

Acıbadem International Hastanesi, kanser hastalarına yönelik Ayaktan Kemoterapi Ünitesiyle hastaların moralini yüksek tutarak tedavi etmeyi hedefliyor. Güncel teknolojiye sahip görüntüleme sistemleriyle kanser tanı, evreleme ve tedavisinde hastalara hizmet veriliyor.

Tel: (212) 468 44 44
Acıbadem Kocaeli Hastanesi

2006 yılından bu yana Kocaeli ve çevre illere sağlık hizmeti sunan Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde, Tıbbı Onkoloji branşı bünyesinde meme kanserinin tanı ve tedavisi için hizmet veriliyor.

Tel: (262) 317 44 44
Acıbadem Kayseri Hastanesi

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde, Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbı Onkoloji branşları çatısı altında, meme kanserinin tanı ve tedavisi için hizmet veriliyor.

Tel: (352) 207 44 44
Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi

Tıbbin tüm branşlarında, SGK anlaşmalı olarak hizmet veren hastanede meme cerrahisinin yanı sıra Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbı Onkoloji branşları çatısı altında, meme kanserinin tanı ve tedavisi için hizmet sunuluyor.
Tel: (212) 404 44 44
Acıbadem Sistina Hastanesi

Acıbadem Sistina Hastanesi Meme Sağlığı Merkezi meme kanserinin tanı ve tedavisinde patoloji, cerrahi tedavi, onkolojik tedavi ve radyoterapi tedavisi, plastik ve rekonstrüktif cerrahi ve psikolojik destek olmak üzere geniş bir alanda, multidisipliner yaklaşımla hizmet veriyor.
Tel: +389 2 3099 500
Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu’nun en büyük hastanelerinden biri. Artan ihtiyacı karşılamak için 2008 ve 2009 yıllarında yatan hasta katları, ameliyathaneler gibi birçok bölümünü yenilenen hastanede, meme kanserinin tanı ve tedavisi konusunda hizmet veriliyor. 3 Boyutlu Tomosentezli Dijital Mamografi ve 4 Boyutlu Meme Ultrasonografi cihazının cihazlarının da yer aldığı Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde meme kanserli hastalara tedavi sonrasında ihtiyaçları olan psikolojik destek, egzersiz ve özel beslenme programları sunuluyor.
Tel: (212) 414 44 44
Acıbadem Fulya Hastanesi

İstanbul'un merkezi semtlerinden biri olan Fulya'da konumlanan Acıbadem Fulya Hastanesi, genel amaçlı hastane olarak hizmet veriyor. Hastanede sporcu sağlığı, ortopedi ve kadın sağlığı alanlarında da tanı ve tedavi hizmetleri sunuluyor.Tel: (212) 306 44 44
Acıbadem Bursa Hastanesi

Acıbadem’in İstanbul dışındaki ilk hastanesi olan Acıbadem Bursa Hastanesi tıbbın birçok branşında hizmet veriyor. Hastanede oluşturulan, onkoloji ile radyoterapiyi aynı çatı altında birleştiren kanser tedavi biriminde, meme kanserinin tanı ve tedavisi alanında hizmet sunuluyor.Tel: (224) 270 44 44
Acıbadem Adana Hastanesi

Adana ve çevre illerdeki hastalara sağlık hizmeti sunmak için 2009 yılında faaliyete geçen Acıbadem Adana Hastanesi’nde, kanser tedavisi için Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbı Onkoloji bölümleri ile hizmet veriliyor.
Tel: (322) 455 46 66
Acıbadem Bodrum Hastanesi

Tıbbın birçok alanında hizmet veren Acıbadem Bodrum Hastanesi, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor. Hastanede multidisipliner yaklaşım ile meme kanserinin tanı ve tedavisi için hizmet veriliyor.

Tel: (252) 311 44 44
Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Acıbadem Eskişehir Hastanesi; Eskişehir, Afyon, Kütahya ve Bilecik gibi çevre illerdeki hastalara 2010 yılından bu yana hizmet veriyor. Hastanede Tıbbı Onkoloji alanında hizmet sunuluyor.
Tel: (222) 214 44 44
Acıbadem Taksim Hastanesi

2015 Ekim ayında hizmete açılan Acıbadem Taksim, tam teşekkülü bir hastane olarak hizmet veriyor. Hastanede multidisipliner yaklaşım ile meme kanserinin tanı ve tedavisi için hizmet veriliyor.
Tel: (212) 214 44 44

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki 15 genel amaçlı hastanede meme kanserinin tanı ve tedavisi için hizmet veriliyor.